BARSKA Clinic Menu

mgr Beata Sikorska-Janowiec
manager barska clinic i barska estetis
specjalista ds. wizerunku i marketingu
Od pierwszych dni istnienia BARSKA Clinic zajmuje się zarządzaniem i rozwojem firmy, podejmuje wszelkie codzienne wyzwania, kreuje wizerunek kliniki w mediach, kieruje marketingiem i PR-em dwóch oddziałów BARSKA Clinic oraz oddziału BARSKA Estetis. 
Z wykształcenia psycholog (specjalność: psychologia biznesu), oraz pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ukończyła prestiżowe podyplomowe studia menedżerskie MBA (Master of Business Administration) organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Luis University w Nowym Sączu.
Absolwentka studiów podyplomowych ‘Zarządzanie jednostkami opieki zdrowotnej’ organizowanych przez Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie.
Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z dziedziny zarządzania i public relations (uzyskała międzynarodowy certyfikat Change Management Foundation), oraz kursów z zakresu promocji w mediach społecznościowych m.in. Akademii Social Media Now ‘Facebook & Instagram PRO’, a także szkoleń z zakresu rozwoju osobistego takich jak ‘Kobieta niezależna’ organizowanych przez Rowińska Business Coaching. 
Z zamiłowania fotograf, właścicielka marki fotograficznej Hello my Love Photography (www.hellomylove.com.pl) skupiającej się na fotografii noworodkowej, ciążowej, rodzinnej.
 
BARSKA Clinic Menu